Sprawdzony środek w walce z rdzą – inhibitor korozji Kraków


W codziennym życiu spotykamy się z różnym rodzajem korozji metalu, który poddany zewnętrznemu czynnikowi jakim jest woda ulega zniszczeniu. Korozja to proces stopniowego niszczenia materiałów metalowych, zachodzący między ich powierzchnią i otaczającym środowiskiem. Jak poradzić sobie i jak zabezpieczyć materiał przed tym nieszczęśnikiem? Przede wszystkim należy wybrać dobry środek chemiczny. W poniższym artykule przedstawię jeden z dobrych inhibitorów w walce z korozją.

Płyn antykorozyjny

Na rynku istnieje wiele preparatów antykorozyjnych przeznaczonych do różnych powierzchni podatnych na czynniki atmosferyczne. Jednym z nich jest Olej Zerust Axxanol 33. To bardzo dobry specyfik opartym na bazie olejów mineralnych przeznaczonym do ochrony elementów metalowych, wyrobów odlewanych lub obrabianych podczas transportu, składowania lub podczas pośrednich etapów produkcji. Zastosowanie oleju osiąga trwałość do 8 miesięcy. Po aplikacji na powierzchni tworzy mocną i nieprzepuszczalną barierę. Powłoka jest bezpieczna, nieszkodliwa oraz można ją bez problemu usunąć. W składzie preparatu znajdziemy kontaktowe inhibitory korozji, które bardzo wzmacniają ochronę. Warto wspomnieć że olej Zerust Axxanol 33 jest przystawalny do olejów przeznaczonych do silnika.

 

Inne preparaty antykorozyjne

Warto również przyjrzeć się innym środkom zawierającym inhibitor korozji Kraków. W szerokiej palecie produktów poza olejami znajdziemy płyny, smary, spreje, papiery i folie antykorozyjne. Wszystkie środki marki Zerust sprawdzą się w powstrzymywaniu bądź spowalnianiu rekcji korodowania elementów metalowych. Renomowaną firmą produkującą preparaty antykorozyjne jest firma Excore Sp. z o.o. Dzięki dobremu kontaktowi z klientem można liczyć na wsparcie w wyborze i wprowadzeniu najlepszego rozwiązania antykorozyjnego dla firmy klienta.

 

 

Popularne tagi : folia antykorozyjna , płyn antykorozyjny , papier antykorozyjny , smar antykorozyjny , papier VCI , folia VCI , worki VCI

Zadzwoń:
+42633 53 73Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontaktinhibitor korozji Kraków
Dojazd:

Tagi: , , ,